Ram bilgisayarın ana donanımlarından biridir. Bir bilgisayarın hızında birkaç programın veya uygulamanın eş zamanlı olarak hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmasında ram (ön belleğin) rolü büyüktür. Geçmişten buyana teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir  çok ram soket çeşitleri ortaya çıkmıştır. Bu çeşitlerden günümüzde kullanılan  soketler  ddr, ddr2 ve ddr3 dür. Pema laptop servisi olarak daha eski ram çeşitlerinin teminini sağlamaktayız. Üstelik elinizdeki ram lerin modeli ve soketi ne olursa olsun tamirini yapmaktayız.  Bilgisayarınızdaki ram arızalarını şu belirtilerden anlıyabilirsiniz. Bilgisayarınız çalışıyor görüntü gelmiyor , bilgisayar çalışıyor sesli yada ışıklı bir uyarı varsa, Windows açılıyor bir sure sonra bilgisayar kendini resetliyor . Windows açık bir süre sonra mavi ekran hataları çıkıyorsa bilgisayarınızda ram arızası olabilir.

 

Elimizde her marka ve model ram kingston, hı-level, manya, oem, samsung, verithec, patriot, ımpetus, zeppelin, corsaır, tmc, elıxsır, gskıll, ocz gibi birçok markanın laptop ve masaüstü bilgisayar ramlarının perakende ve toptan fiyatına elimizde  bulunmaktadır. Ramlarımızın hepsi iki yıl garantili olup montajını ücretsiz yapmaktayız.

FİRMAMIZIN VERMEKTE OLDUĞU HİZMETLER

Ram yükseltme, ram arızası, kingston ram, ddr laptop ramı, laptop görüntü yok, bilgisayarımın ışığı yanıp sönüyor, ddr3 4g ram, 1333mhz ram, mavi ekran hatası, Windows resetliyor, laptop açılıp kapanıyor, laptoptan bip sesi geliyor, laptopta kitlenme, notebookta kasılma, bilgisayar hızlandırma, ram değiştirme, dosya kopyalama hatası, işletim sistemi kararsız çalışıyor, notebook hatalar veriyor, dizüstü bilgisayar  kitleniyor, 1066 mhz ram, Ankara ram tamiri…