Wireless bir çok kişinin de bildiği gibi kablosuz bilgisayar ve internet ağıdır. Kablosuz ağ genel olarak taşınabilir oldukları için çoğunlukla notebooklarda tercih edilirler. Standart bir kablosuz ağ  Ortalama 50 – 100 metre menzile sahiptir isteğe göre ek aygıtlar veya antenler kullanılarak bu alan 1 km gibi geniş bir alana kadar yükseltilebilir. Masaüstü bilgisayar kullanıcıları usb Wireless adaptörü yada pcı Wireless aygıtı alarak kablosuz bilgisayar ve internet ağından yararlanabilirler. Hepimizin takdiridir kablosuz internet ağı için üretilen tüm aygıtlar fiyat konusunda biraz yüksektir. Pema laptop servisi olarak kablosuz network aygıtlarının Wireless kartı, usb Wireless adaptör,  pcı Wireless kartı, kablosuz modemlerin ithalatını yapmakta olup fiyatlarımız çok uygundur.

 

Kablosuz modem tamiri, Wireless kartlarının ve adaptörlerinin tüm arızlarının tamirini yapmaktayız. Wireless arızalandığından şu arızalarıverebilir. Ağın çekim alnının düşmesi , laptop yada bilgisayar açılırken Wireless adaptör hatası vermesinden , Wireless açmanıza rağmen açılmaması, aygıt bulamadı hatası, aygıt yöneticisinde Wireless’in hiç görülmemesi, Wireless açık olmasına rağmen ağların bulunamaması, bağlantınızın sürekli kopması, internet sayfalarının tam açılmaması veya hiç açılmaması, sınırlı bağlantı hatası, internet erişimi yok problemi ve dosaya transferinde kopmalar yada beklemelerin yaşanması gibi sorunlarda Wireless’in arızalı olması muhtemeldir.

FİRMAMIZIN VERMEKTE OLDUĞU HİZMETLER

Bilgisayara wirelessi görmüyor, wireless açılmıyor, wireless aygıt yöneticisinde  hiç görünmüyor, wireless çok ısınıyor, wireless ağları görmüyor, wireless güçlendirici, wireless şifre kırma, wireless hackleme, wireless şifre öğrenme, internete kopmalar var, kablosuz ağdan veri transferinde kopmalar yaşanıyor, kablosuz internet kurlumu, mini wireless kart satışı, usb wireless adaptör satışı, wireless güçlendirici…