• Asus F3 serisinin genel problemi  sol menteşenin kırılıp dışarı çıkması tüm Asus kullanıcılarını mağdur duruma düşüren bir problemdir.
  • Asus F3 serisinin menteşe ve kasa tamirini firma olarak 1 yıl garanti altında altında onarımı gerçekleştirmekteyiz.
  • Asus F3 kasa ve menteşe tamiri yapıldıktan sonra iddia ediyoruz eskisinden daha salam olarak size teslim ediyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde ücret iadesi garanti.
  • Asus F3, F3F, F3S, F3SG, F3JC, F3SR, F3JR, F3SC, F3SV, F3SA, Z53, Z53F, modellerin kasa ve menteşe tamirini özel dolgu maddemiz ile doldurup tamamen eski görünüme döndürüyoruz.
  • Asus F3 serisi kasa fiyatlarının pahalı ve temiz güzel sağlam bir kasa bulunması zordur. Kasa tamiri yaparak hem orijinal kasanızı  kullanmış oluyorsunuz hem de Asus F3 alt kasaya yüklü bir para vermeden tamirni yapmış oluyorsunuz.Fiyat bilgisi için lütfen arayınız.

HİZMETLERİMİZ

Asus F3 ekran kayması, Asus F3F menteşenin dışarı çıkması, Asus F3 kasa sorunları, Asus F3 kasa tamiri, Asus F3 Menteşe tamiri,  Asus F3 kasa menteşe tarafından çatlaması, Asus F3JR menteşe sertleşmesi, Asus Z53 sıfır orijinal kasası, Asus F3SA menteşe sorunları, Asus F3 kasa dolgusu, Asus F3 serisi Kasada, Asus F3 alt kasa tamiri nasıl yapılır, Asus F3 menteşe fiyatları, Asus F3 kasa alt kasa fiyatları, Asus f3 menteşe nerelerde bulabilirim gibi birçok hizmeti vermekteyiz.

asus f3 menteşe tamiriasus f3 menteşe onarımıasus f3 kasa kırılması

 

 

 

 

 

 

Asus F3 Serisi Alt Kasa Ve Menteşe Tamiri

Bağlı Olduğu sayfa: , , , , , , , , , , , , , ,

Bize Yorum Yaparsanız Seviniriz...