• casper ekran kartı  stoklarımıza girmiştir.
  • casper ekran kartı sıfır ve orijinal olup 3 ay garantilidir.
  • casper ekran kartı fiyatlarımız +KDV şeklinde olup montajı ücretsizdir. Fiyat bilgisi için bizi arayınız.
  • casper ekran kartı tamiri, casper ekran kartı chipset değişimi, ekran kart yenileme, ekran kartı soğuk lehim giderme, casper ekran kartı reballing, casper görüntüde çizgi karakter bozukluğu gibi ekran kartı sorunlarının tamirini yapmaktayız.

 

 

EKRAN KARTINIZIN DEĞİŞMESİNİ GEREKTİREN DURUMLAR

casper ekranda çizgiler çıkıyor, görüntüde çizgiler var, casper ekranda parazit var, casper ekranda karakterler çıkıyor, casper oyuna girince ekran gidiyor, casper görüntü bozukluğu var, casper çalışıyor görüntü gelmiyor, Windows açılınca ekran gidiyor, casper görüntü kurtarıldı hatası veriyor, casper ekran kartı yükseltme, ekran kartı güçlendirme, casper ekran kartı  reballing, casper vga chipset değişimi gibi durumlarda ekran kartınızın değişmesi gerekebilir.

Casper Ekran Kartı – Casper Ekran Kartı Tamiri

Bağlı Olduğu sayfa: , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum - “Casper Ekran Kartı – Casper Ekran Kartı Tamiri”

  1. MUSTAFA YANAR diyor:

    slm ben 1 hafta önce casper nirvana cky modeli bir laptop aldım ekran kartı NVİDA GT630M var. oyunlarda sorun oluyo titreme var tuttukluk var bütün özellik ve ayarlarını araştırdım ama sorun yine aynı. Bundan önceki laptopumda ATİ HD RADEON 6730 vardı hiç sorun yaşamazdım. yeni laptopbumdaki NVİDA ekran kartını yüksek özellikli bir ATİ RADEON ekran kartı ile değiştirmek istiyorum. mümkünmü. mümkünse değişim için irtibat numarası ve adresi verirseniz sevinirim. ilginize şimdiden tşler.

Bize Yorum Yaparsanız Seviniriz...