• Toshiba Satellite A305 anakartları  stoklarımıza girmiştir.
  • Toshiba Satellite A305 anakartlarımız sıfır ve orijinal olup 3 ay garantilidir.
  • Toshiba Satellite A305 anakart fiyatlarımız +KDV şeklinde olup montajını ücretsiz yapmaktayız. Fiyat bilgisi için bizi arayınız.
  • Toshiba Satellite A305 anakart tamiri, güney köprü chip değişimi, Toshiba Satellite A305 kuzey köprü chip değişimi, Toshiba Satellite A305 ekran kartı chip tamiri,Toshiba Satellite A305  besleme tamiri ve anakartın hiç çalışmaması gibi durumlarda çok uygun fiyatlara anakart tamiri yapmaktayız.

ANAKARTINIZIN DEĞİŞMESİ GEREKEN DURUMLAR

Toshiba Satellite A305 çalışıyor görüntü vermiyor, ekranda çizgiler var, Toshiba Satellite A305 görüntü bozuk geliyor, Toshiba Satellite A305 chipset değişimi, laptop hiç çalışmıyor, Toshiba Satellite A305 açılıp kapanıyor, Toshiba Satellite A305 laptop bir süre acık kalıyor sonra kapanıyor, Toshiba Satellite A305 kullanırken, Toshiba Satellite A305 ucuz anakart tamiri, görüntü gidiyor, Toshiba Satellite A305 çalışırken birden kapanıyor, notebook bataryayı şarj etmiyor, şarj aletinden ses geliyor gibi durumlarda anakartınızın değişmesi gerekebilir.toshiba satellite a300 anakart

Toshiba Satellite A305 Anakart – Toshiba Satellite A305 Anakart Tamiri Chip Tamiri

Bağlı Olduğu sayfa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bize Yorum Yaparsanız Seviniriz...