• Toshiba Satellite A305D anakartları  stoklarımıza girmiştir.
  • Toshiba Satellite A305D anakartlarımız sıfır ve orijinal olup 3 ay garantilidir.
  • Toshiba Satellite A305D anakart fiyatlarımız +KDV şeklinde olup montajını ücretsiz yapmaktayız. Fiyat bilgisi için bizi arayınız.
  • Toshiba Satellite A305D anakart tamiri, güney köprü chip değişimi, Toshiba Satellite A305D kuzey köprü chip değişimi, Toshiba Satellite A305D ekran kartı chip tamiri,Toshiba Satellite A305D  besleme tamiri ve anakartın hiç çalışmaması gibi durumlarda çok uygun fiyatlara anakart tamiri yapmaktayız.

ANAKARTINIZIN DEĞİŞMESİ GEREKEN DURUMLAR

Toshiba Satellite A305D çalışıyor görüntü vermiyor, ekranda çizgiler var, Toshiba Satellite A305D görüntü bozuk geliyor, Toshiba Satellite A305D chipset değişimi, laptop hiç çalışmıyor, Toshiba Satellite A305D açılıp kapanıyor, Toshiba Satellite A305D laptop bir süre acık kalıyor sonra kapanıyor, Toshiba Satellite A305D kullanırken, Toshiba Satellite A305D ucuz anakart tamiri, görüntü gidiyor, Toshiba Satellite A305D çalışırken birden kapanıyor, notebook bataryayı şarj etmiyor, şarj aletinden ses geliyor gibi durumlarda anakartınızın değişmesi gerekebilir.toshiba satellite a300 anakart

Toshiba Satellite A305d Anakart – Toshiba Satellite A305d Anakart Tamiri Chip Tamiri

Bağlı Olduğu sayfa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bize Yorum Yaparsanız Seviniriz...